درباره ما

شرکت تولیدی عدل پلاستیک خاور با بیش از 35 سال تجربه با نام تجاری (تولیدی نایلون عدل) در قدیم و سپس در سال 1383 با نام تجاری شرکت عدل پلاستیک خاور اقدام به گسترش و نوسازی ماشین آلات و دستگاه های خود نمود.
درباره ما

بخش تولید

شرکت عدل پلاستیک خاور در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات خود بهترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده کرده و خطوط تولیدی خود را مجهز به بهترین ماشین آلات و دستگاههای تمام اتوماتیک اروپایی کرده است تا گامی در جهت تولید محصولی مطابق با سلیقه مصرف کننده بردارد.

درباره ما

بخش چاپ فلکسو (دستگاهی)

در این بخش پیش از چاپ طرح منتخب مشتری به سازندگان ممتاز کلیشه وابسته به شرکت عدل پلاستیک خاور سپرده میشود که کلیشه با کیفیت و ترام بالا تولید کنند. کلیشه تولید شده به مجموعه عدل پلاستیک خاور انتقال میابد تا آماده برای استفاده دربخش چاپخانه شود. در بخش چاپخانه از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاههای چاپ (فلکسو، سیلندر مرکزی، استک) مطابق با تکنولوژی روز دنیا و همچنین از مرکبهای با کیفیت و و پایداری بالا استفاده میشود.
درباره ما

بخش چاپ سیلک (دستی)

دراین بخش شرکت عدل پلاستیک خاور جهت رفاه حال مشتری هایی که نیاز به مصرف بالای کیسه و نایلون تبلیغاتی ندارند و مصرف آنها کم و محدود در حد 1000 عدد میباشد . در بخش چاپ دستی از مجربترین افراد با دستگاه های روز ایران تا تعداد 4 رنگ چاپ استفاده می شود.

درباره ما

بخش دوخت و برش

در این بخش از شرکت عدل پلاستیک خاور نیز از ماشین آلات تمام اتوماتیک ساخت اروپا و ترکیه استفاده شده و همچنین کامل بودن دستگاه های این بخش کمک به تامین نیاز مشتریان با سلایق گوناگون کرده است.(دوخت بندی، دوخت تقویت، دوخت ته دوز، دوخت ته کاست، دوخت رکابی)

درباره ما

بخش ساک های پارچه ای(اسپان باند)

شرکت عدل پلاستیک خاور با داشتن ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا در راستای تولید ساک های پارچه ای(اسپان باند) در رنگهای مختلف و با گرماژهای مختلف و دسته های مختلف(دسته بندی ته کاست، دسته بندی بغل کاست، پانچ ته کاست و بغل کاست، shoes bag، و ... ) در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

درباره ما

بخش شیرینگ و استرج

در این بخش شرکت عدل پلاستیک خاور با داشتن دستگاه های تولید نایلون(جهت تولید نایلون شیرینگی جهت بسته بندی نوشابه ، قوطی، رنگ، MDF و ... ) و دستگاههای تولید استرج (جهت پالت پیچ) بهترین و مرغوبترین جنس را در تیراژهای بالا تولید کرده و با کارخانجات معتبر و بزرگ ایران مشغول بکار میباشد.

درباره ما

بخش توزیع و بسته بندی

بخش توزیع و پخش آماده ارائه خدمات و انتقال محصولات به سراسر کشور میباشد.همچنین گفتنیست که بخش توزیع مجموعه عدل پلاستیک خاور به آدرس:خیابان پانزده خرداد-کوچه برادران برهمه-کوچه تختی-پلاک 5 آمادگی خود را جهت پخش محصولات تبلیغاتی که در این مجموعه تولید شده است را اعلام میدارد.

راه های ارتباط با ما

تلفن های تماس با ما
درباره ما
تلفن دفتر مرکزی : 33906915-021 33964671-021 فکس دفتر مرکزی : 33935912-021
فرید گلخوی : 09123437685
درباره ما
تلفن کارخانه : 3-36425550
مسعود خورسند: 09122216877

آدرس دفتر :

خیابان 15 خرداد، نرسیده به چهارراه سیروس، کوچه برهمه، کوچه تختی، پلاک 5

آدرس کارخانه :

شهرک صنعتی عباس آباد، خیابان سیمرغ، پلاک 1728

هدف ما جلب رضایت مشتریست.